Hrdina v Toyotě

Možná jste to již zaznamenali, možná Vás tato zpráva ale minula, proto si připomeňme hrdinský čin, který nemá obdoby a mnozí z nás by na něj ani neměli „koule“

Píše se 9.listopad roku 2018 a v Kalifornii řádí mohutné požáry, lidé prchají ze svých domovů a neohlížejí se zpět. Požáry jsou tak ničivé, že mění zem v nehostinnou zpustošenou oblast o desítkách kilometrech čtverečních, za sebou nechávají přes 7700 domů, které promění během chvíle v trosky.

V tuto chvíli se rodí hrdina, který bude vzápětí oslavován celým světem. Allyn Pierce je vrchním „bratrem“ ve zdejší nemocnici na jednotce intenzivní péče.
Do oblasti se nemohou dostat jednotky záchranářů pro evakuaci místních pacientů. Veškerá technika je buď na uhel spálená nebo již nedostupná.
Allyn proto neváhá a běží pro svou Toyotu Tundra, aby mohl evakuovat a zachránit tak pacienty ze své nemocnice.

V okamžiku přistavuje vůz před vchod a nabírá první várku pacientů.
Projet musí kilometry skrze žhnoucí oheň, který má ve vteřinách ničivé účinky a nebere si servítky s ničím, co mu přijde do cesty.

Po několika cestách tam a zpět, kdy se na Toyotě začnou tavit a roztékat světla, začíná hořet lak na autě se Allyn vrací zpět do pekla, aby nabral další pacienty, kteří nemají jinou možnost zachránit svůj holý život!

Celkem Ally Pierce takto zachrání 89 lidí a stává se hrdinou nejen pro zachráni-vší a pro své okolí, ale také pro zbytek Světa.

Potom, co se situace uklidní Allyn postne svůj ohořelý pick-up s textem:
“This truck literally saved my life today,” Pierce said on an Instagram image
-překlad: Tento náklaďák mi dnes doslova zachránil život!

Ihned, co se zastoupení společnosti TOYOTA dozvědělo, co se stalo, následovala krásná odpověď:
“We are humbled you’d risk your life and Toyota Tundra to drive people to safety. Don’t worry about your truck, we’re honored to get you a new one!”
-překlad: Jsme hrdí, že jste riskoval svůj život a Toyotu Tundra, aby jste se dostali do bezpečí. Nebojte se o vaše auto, odměníme vás a dáme Vám nové!

A jak napsali, tak se také stalo, o několik týdnů později si Allyn vyzvedává zbrusu novou Toyota Tundra upravenou speciálně v Rockstar Garage se speciálním „ohořelým“ lakem, aby připomínala jeho hrdinský čin…


Posted in Články.

One Comment

  1. Klobouk dolů, velká odvaha, hlavně srdce a lidskost. Obrovská statečnost.

Comments are closed.