ALu-Cab Canopy Camper – obytná nástavba na Pickup z Jihoafrické Republiky

Alu-Cab Canopy Camper je zajímavá možnost, o které by měl vědět každý majitel Pickupu přemýšlející o rozšíření na obytné vozidlo. Na rozdíl od běžných „obytných kabin“, které se nasunují na korbu, totiž řešení od Alu-Cabu využívá stěny samotné korby a posádce tak nabízí maximální vnitřní prostor. A jak název napovídá, hlavním materiálem tady nebude železo.

Alu-Cab přišel s celou řadou možností, jak můžete korbu svého vozidla přeměnit a plně ji tak přizpůsobit vašim potřebám. Ať už jde o užitečné zatížení, organizaci nákladového prostoru a nebo i montáž střešního stanu, pokud si ho budete přát. Mimochodem, ten si můžete vybrat z vysoce odolné syntetické tkaniny pro nízkou hmotnost, nebo případně z těžšího odolnější materiálu s lepší tepelnou izolací. Volba je na vás. Canopy camper váží díky použitým materiálům jen 250 kg včetně střešního stanu. Zvedací „pop-up“ střecha zase nabízí velmi nízký profil, což z tohoto řešení něj dělá velmi příjemného společníka na cesty. Kombinace kompaktních venkovních rozměrů v poměru s velkým vnitřním prostorem je opravdu bezkonkurenční.

Tato jihoafrická společnost má na kontě miliony offradových kilometrů a samozřejmě i spousty dnů a nocí, strávených ve volné přírodě v drsných podmínkách. Testy zajišťují kvalitu, zkušenosti a know-how, které Alu-Cab vyvíjí už spoustu let. Nemusíte si dělat starosti, že firma sídlí v daleké Jižní Africe – mají totiž desítky prodejců po celém světě, včetně například Německa. Cena se pohybuje podle kurzu a výbavy kolem 250 tis. Kč.

Parametry Alu-Cad Canopy Camper:

Lůžko:2 075 mm x 1 225 mm
Délka nástavby:2 865 mm bez nosiče kol
3035 mm s nosičem kol
Výška v zavřeném stavu:1 365 mm
Výška v otevřeném stavu:2 520 mm
Šířka:1 600 mm
Suchá hmotnost (základní skořepina):210 kg
Plná hmotnost:250 kg (přibližně)
Posted in Články.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *