Test: Nový Land Rover Defender 110 P400

Nový Land Rover Defender je dlouho očekávaná novinka. Předchozí první generace se přestala vyrábět už v roce 2016 a na premiéru na Frankfurtském autosalonu 2019 jsme proto čekali jako hladoví psi. Náš článek věnující se této premiéře najdete na našem webu (http://offtour.eu/2019/09/10/novy-defender-byl-predstaven-svetu/)

Ještě více jsme se těšili až se s ním poprvé svezeme a díky Autosalonu Dajbych se nám to už v polovině roku 2020 splnilo. Jak se nám líbila „prostřední“ varianta 110 a co říkáme na nejsilnější benzínovou seštiválcovou jednotku P400? To se dozvíte v našem testu.

Nového Defíka jsme protáhli na silnici, v blátě, na kamenech i na „rychlostní zkoušce“ milovického tankodromu, kde pravidelně testuje tým Buggyra své speciály pro Dakar. Takže si skočte pro pivo a pop corn a sledujte až do konce!

Velké poděkování patří Autosalonu Dajbych https://www.dajbych.cz/ za zapůjčení vozidla a Milovickému offroad klubu za prostor k natáčení.

Náhodou jsme se o areál „dělili“ s týmem pořadu Garáž, který také začínal na YouTube ale nyní se vysílá na Televizi Seznam. Děkujeme klukům za to, že jsme si navzájem nepřekáželi 🙂

A jak se vám líbí náš pohled na nový Defender? Křížili jsme nápravy dost, nebo pořád málo? Přiblížili jsme se benchmarku v podání @Rasto Chvala Garaz.tv?

Patreon: https://www.patreon.com/offtour

Facebook: https://www.facebook.com/OFFTour.EU/

Instagram: https://www.instagram.com/offtour.eu/

Posted in Doporučujeme, Reportáže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *