OFFROAD úpravce delta4x4 na veletrhu ABENTEUER & ALLRAD 2021

Off-roadový úpravce delta4x4 vystavuje na nejvýznamnějším světovém veletrhu terénních automobilů v Bavorském Bad Kissingenu.

Mnichov/Unterumbach, září 2021:

Nejvýznamnější veletrh terénních automobilů roku ABENTEUER & ALLRAD se bude konat od 21. do 24. října v Bad Kissingenu. Více než 350 vystavovatelů z celého světa pak opět představí celé spektrum off-roadové a outdoorové scény na jedinečné akci. Mezi ně patří i úpravce terénních vozidel delta4x4 z Unterumbachu.

Letos se delta4x4 na svém stánku N09/10 zaměří na své Big Beasts a campery na bázi Mercedesu Sprinter a Fiatu Ducato. Tyto terénní bestie vycházející z modelů Mitsubishi L200 a Ford Ranger byly zvýšeny přibližně o 150 mm, zatímco obytňáky přesně o 40 mm. Jejich rozchod se oproti standardním nápravám zvětšil o stejnou hodnotu díky novým kolům a také instalaci distančních podložek, zatímco karoserie byla vybavena masivními nástavci blatníků. Na veletrhu ABENTEUER & ALLRAD představí delta4x4 také Teslu Model 3 s podobnou přestavbou a jako absolutní exotiku Porsche Carrera 4S v dakarské přestavbě, které bylo zvýšeno celkem o deset centimetrů a vybaveno 30milimetrovými nástavci blatníků.

Společnost Loder Tire představuje novou pneumatiku AT s extrémní nosností 255/55R18 pro modely Mercedes Sprinter, Fiat Ducato a VW Transporter camping. Kromě toho delta4x4 představí také novou generaci kol s modely delta Hanma v 17 a 18 palcích, Delta Forged5000 pro Iveco a jako novinku kolo Force ve 20 palcích jako první kolo s patkami od delta4x4.

Výstavu doplňuje prezentace nových LED barů PIAA a malý Dakar Rally Boutique s tričky a doplňky z letošního 42. ročníku legendární Rallye Dakar. Návštěvníci veletrhu, kteří si chtějí vyzkoušet vozidlo vylepšené a vyladěné společností delta4x4 „mimo silnici“, si mohou vyzkoušet jízdu s vozem Jeep Wrangler BigBeast od společnosti delta4x4 na terénní trati společnosti ABENTEUER & ALLRAD. Poukázky na tuto akci jsou k dispozici buď přímo na stánku delta4x4, nebo na přepážce terénního polygonu.

Návštěvníci veletrhu v Bad Kissingenu naleznou vozidla delta4x4 ve vstupní části a mimo jiné také na stáncích společností Cooper Tires, Yokohama Tires, Horntools a Genesis a u specialistů na obytné vozy Bimobil, Tischer a Seikel.

Více informací o výstavě společnosti delta4x4 na veletrhu najdete ke stažení na adrese www.delta4x4.com/Produkte/MesseBadKissingen2019

Zdroj Foto + text: Tisková zpráva A&A

Posted in Články and tagged , , , , , , , .