Recenze karavanu Iron Yak Offroad Camper

Popis Iron Yaka ze stránek prodejce: https://lifestylecamper.cz/prodej-karavanu/

Prioritou značky Iron Yak je vyrábět luxusní a odolné karavany v prémiové kvalitě. Díky tomu zaručuje pohodlí při cestování a kempování po cestách i v nerovném terénu.

Díky topení a vyhřívaným rozvodům je perfektní pro cestování nejen v teplých měsících, ale také v zimě. Další vychytávkou karavanu jsou vzduchové měchy, které dorovnávají nerovnosti terénu, abyste stáli na rovné ploše. Uspokojí tak potřeby i těch nejnáročnějších kempařů.

Offroadové karavany Iron-Yak mají univerzální čelové uspořádání s elegantním a minimalistickým vzhledem. Každá část karavanu, od podvozku až po vnitřní čalounění, se skládá z vysoce kvalitních dílů. Povrch karavanu tvoří svařovaný nereznoucí rám z odolného hliníku. Velká okna ve dveřích a střešní okno poskytují přirozené světlo, díky kterému budete mít pocit spojení s venkovním prostředím.

Vnitřní řešení karavanu je promyšleno tak, aby pro vás bylo co nejpohodlnější. Můžete se tak vyspat přímo ve vnitřní části karavanu na složitelné matraci, nebo ve vyhřívaném střešním stanu. Součástí interiéru karavanu je také kuchyňský kout a úložné prostory pro všechny vaše věci. Celková délka karavanu je 472 cm, výška 191 cm a šířka 208 cm. Vnitřní šířka je 125 cm, tloušťka stěn 3cm a podlahy 5 cm. To všechno zastřešuje plášť z kvalitního hliníku.

Karavan je řešen tak, aby podporoval klasické rutinní aktivity spojené s běžným dnem. Kromě toho, že i v chladných měsících se vyspíte v teple, se také osprchujete teplou vodou, uvaříte a umyjete nádobí. Součástí karavanu je také solární panel a baterie 110AH.

Interiér je navržen tak, aby vám při cestování nic nechybělo. Postel, kuchyň, úložný prostor, ale také střešní stan nebo 270° markýza, která při roztažení vytvoří předsíň. Díky tepelnému systému Webasto se vyspíte v teple jak přímo v karavanu, tak i ve střešním stanu.

Vydat se za dobrodružstvím a opékat špekáčky je sice stylovka, ale nemusí nahradit každý chod. Nedílnou součástí karavanu je totiž plně vybavená kuchyně s dvouplotýnkovým sporákem a plynovou instalací a lednicí, takže si můžete pohodlně uvařit.

Pro doplnění: Suchá hmotnost je 1100 kg a nevyšší přípustná 1350 kg

Staňte se členem tohoto kanálu a získejte přístup k těmto výhodám: https://www.youtube.com/channel/UCNuYRAEqOASN5VtuZV6in7A/join

Posted in Doporučujeme.